Що станеться з вашим тілом, якщо ви перестанете їсти цукор

Люди обожнюють їсти солодке, але у цукру значно більше негативних ефектів, ніж позитивних. Експерти розповіли про те, що станеться з вашим тілом, якщо ви перестанете їсти продукти з високим вмістом цукру, інформує Ukr.Media.

Поїдання солодощів і цукру в чистому його вигляді — це шкідлива звичка, від якої потрібно позбавлятися. Однак часом простіше сказати, ніж зробити. Саме тому варто ознайомитися з головними помилками в боротьбі зі шкідливими звичками, які ми допускаємо найчастіше. Одна з них — відсутність мотивації. Описані нижче плюси відмови від солодощів стануть відмінною мотивацією для багатьох людей.

Знизиться артеріальний тиск

У людей, які не їдять цукор або їдять його в малих кількостях, рідше бувають проблеми з серцево-судинною системою. Якщо ж ви з'їли солодкість, ваш тиск прийде в норму лише через пів години після цього.

Ваша нервова система стане більш стабільною

Цукор — джерело гормонів щастя, але якщо ми перестанемо його їсти, це не означає, що ми станемо нещасливі. Навпаки, наше тіло почне шукати інші, більш правильні джерела серотоніну і дофаміну. Ще краще буде, якщо ви почнете займатися спортом одночасно з відмовою від цукру. Так ваше тіло буде отримувати задоволення від правильних речей, відвикнувши від цього "білу отруту".

Відчуття млявості вас покине

Вам доведеться потерпіти перші три-чотири дні. Саме в цей період з'явиться сильне бажання повернутися на цукрову дієту. Вченими давним-давно доведений той факт, що цукор викликає залежність. Переживіть перший тиждень без солодкого — потім все прийде в норму, і ви відчуєте неймовірний приріст сил і витривалості, як фізичної, так і ментальної.

Ваша пам'ять покращиться

Інтелектуальні завдання будуть вирішуватися швидше. Ви перестанете забувати важливі речі і станете куди більш уважними і ефективними в роботі.

Ваше здоров'я зміцніє

Ви помітите, що стали менше хворіти і краще почуватися. Більш того, навіть без фізичних навантажень піде зайва вага. Дослідження показують, що цукор сприяє набору підшкірного жиру. Він почне йти майже відразу, але ефект буде помітний мінімум через місяць — залежно від того, скільки ви важите. Навіть на перший погляд стрункі люди втрачають трохи в масі, відмовляючись від солодкого.

Є шкідливі звички, які насправді в чомусь корисні. Глюкоза, що міститься в цукрі, корисна, тому цукор теж приносить деяку користь. Але отримати глюкозу можна і з інших, менш шкідливих продуктів. Слідкуйте за своїм раціоном, адже ми — те, що ми їмо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *