Що потрібно знати про групу крові

У людей група крові має величезний вплив на організм разом з харчуванням і способом життя. Як відомо, існує 4 типи групи крові: I (О), ІІ (А), III (B), IV (AB).
Група крові людини визначається при народженні і володіє унікальними характеристиками. У всіх груп крові є кілька особливостей, які взаємодіючи один з одним, визначають те, як зовнішні дії впливають на наше тіло. Ось трохи фактів, які вам необхідно знати про групу крові, передає Ukr.Media.

Харчування по групі крові

Протягом усього дня в нашому тілі, відбуваються хімічні реакції, і тому група крові відіграє важливу роль у харчуванні та схудненні.
Людям з різним типом крові варто споживати різний тип їжі. Наприклад, люди з І (О) групою крові варто включити в харчування продукти багаті білком, такі як м'ясо та риба.

Людям з ІІ (А) групою крові варто уникати м'яса, так як їм більше підходить вегетаріанська їжа.
Тим, у кого III (B) група крові, варто уникати курячого м'яса і споживати більше червоного м'яса, а люди з IV (AB) групою отримають більше користь від морепродуктів і нежирного м'яса.

2. Група крові і хвороби

З-за того, що у кожного типу крові різні характеристики, що кожна група крові стійка до певного типу хвороб, але більш схильна до інших захворювань.

I (О) група крові
Сильні сторони: стійкий травний тракт, сильна імунна система, природна захист від інфекцій, хороший обмін речовин і збереження поживних речовин
Слабкі сторони: порушення згортання крові, запальні захворювання (артрит), захворювання щитовидної залози, алергії, виразки

II (А) група крові
Сильні сторони: добре адаптується до харчового і зовнішнього різноманіття, добре зберігають і метаболізують поживні речовини
Слабкі сторони: хвороби серця, діабет 1 і 2 типу, рак, захворювання печінки і жовчного міхура

III (B) група крові
Сильні сторони: сильна імунна система, хороша пристосовуваність до харчових і зовнішніх змін, збалансована нервова система
Слабкі сторони: діабет 1 типу,хронічна втома, аутоімунні захворювання (хвороба Лу Геріга, вовчак, розсіяний склероз)

IV (AB) групи крові
Сильні сторони: добре пристосований до сучасних умов, стійка імунна система.
Слабкі сторони: хвороби серця, рак

3. Група крові і характер

Як було згадано раніше, наша група крові впливає і на особистість.
I (О) група крові: комунікабельні, впевнені в собі, творчі і екстраверти
II (А) група крові: серйозні, акуратні, миролюбні, надійні і артистичні.
III (B) група крові: віддані своїй справі, незалежні і сильні.
IV (AB) групи крові: надійні, сором'язливі, відповідальні і дбайливі.

4. Група крові і схильність стресу

Люди з різним типом крові по-різному реагують на стрес. Ті, хто легко виходять з себе, швидше за все, є володарями I (О) групи крові. У них більш високий рівень адреналіну, і їм потрібно більше часу, щоб оговтатися від стресової ситуації.
У той же час у людей з ІІ (А) групою крові більш високий рівень кортизолу, і вони виробляють його більше в стресових ситуаціях.

Антигени присутні не тільки в крові, але і в травному тракті, в роті і кишечнику, і навіть в ніздрях і легенів.

5. Група крові та невідкладні стани

Куди б ви не йшли і не відправлялися, краще всього мати з собою особисту інформацію, таку як адреса, телефон, ім'я та прізвище, а також групу крові. Ця інформація потрібна на випадок нещасного випадку, коли може знадобитися переливання крові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *