Зеленський анонсував рішення для проходження опалювального сезону

Зеленський анонсував рішення для проходження опалювального сезону та забезпечення українців електроенергією

Український лідер Володимир Зеленський зазначив, що зараз влада готує нові рішення, які зроблять більш надійним проходження майбутнього опалювального сезону. Він наголосив, що влада має подати всі деталі того, що держава може зробити в цьому напрямку. Про це президент сказав у своєму відеозверненні.

– Провів нараду з чиновниками, з командою Офісу президента та секретарем РНБО щодо ситуації з енергетикою зараз… Ми готуємо рішення, які зроблять надійнішим проходження опалювального сезону і дадуть людям більше можливостей пройти і зараз цей надзвичайно складний період з погляду енергетики, дефіцитів і відключень, – сказав він.

Президент доручив подати всі деталі того, що держава може зробити, та деталі того, на які конкретні напрями з енергетики треба й надалі мобілізувати партнерів.

  • 16 червня голова “Укренерго” Володимир Кудрицький озвучив свій прогноз, згідно з яким до кінця липня графіки відключень світла діятимуть щодня щонайменше з 11.00 до 23.00.
  • 13 червня “Енергоатом” повідомив, що найближчими днями виведе в ремонт енергоблок АЕС. Це збільшить дефіцит енергосистеми у липні, але дозволить знизити тривалість відключень світла восени.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *