Україна відновлює поромне сполучення з Грузією, – ЗМІ

Україна відновлює поромне сполучення з Грузією, – ЗМІ

Фото: usm.media

Україна відновлює поромне сполучення з Грузією, яке було зупинено на початку повномасштабного вторгнення Росії. Перший рейс із Чорноморська до Батумі заплановано на 2 липня. Про це 19 червня повідомила LIGA.net з посиланням на сайт компанії Ukrferry.

Згідно з розкладом, час у дорозі – близько 60 годин. На маршруті курсуватиме автомобільно-залізничний/пасажирський пором Kaunas, побудований у 1989 році в Німеччині. Перебуває під класифікаційним наглядом Lloyd.

Пором має 250 пасажирських місць у каютах люкс, напівлюкс, двох- та трьохмісцевих каютах. До послуг пасажирів — ресторан, бар, салон відпочинку, салон з відео та супутникове ТБ, дитячий куточок.

Мореплавність та розміри судна  (довжина – понад 190 м, ширина – 28 м) дозволяють мінімізувати хитавицю у штормових умовах. Дві вантажні палуби можуть приймати на борт 49 універсальних залізничних вагонів та 50 великовантажних автомобілів TIR.

Також на сайті компанії йдеться, що на регулярній лінії до перевезення приймаються пасажири (в тому числі з особистими автомобілями, кемперами, мотоциклами, велосипедами), вантажні та легкові автомобілі, залізничні вагони, контейнери, техніка на гусеничному ходу, палубні палетизовані та непалетизовані вантажі.

Центр транспортних стратегій зазначив, що українська компанія “Укрферрі” спеціалізується на поромних перевезеннях у Чорному морі. Також на сайті компанії вказані рейси з Чорноморська датами 9, 16, 23 та 30 липня. У зворотному напрямку – 13, 20, 27 липня. 

28 травня Адміністрація морських портів України повідомила, що домовляється про поновлення поромних перевезень із Баку.

Фото: ukrferry.com

  • 19 вересня 2023 року з Чорноморська вперше після скасування зернової угоди з Росією вийшло судно із зерном.
  • 6 квітня з України вийшло найбільше судно, яке заходило до портів під час війни.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *