Дружина Джонсона подарувала йому на 60-річчя гігантських дерев’яних слонів

Дружина Джонсона подарувала йому на 60-річчя гігантських дерев’яних слонів

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на честь свого 60-річчя отримав у подарунок від дружини три дерев’яні статуї слонів у натуральну величину. Їх виготовила благодійна організація “Велика міграція слонів”, яка опікується дикою природою Індії. Знімки подарунка Керрі Джонсон опублікувала в інстаграмі.

– Дуже особливий подарунок на 60-річчя, щоб підтримати чудову благодійну організацію “Велика міграція слонів”, – написала Керрі Джонсон.

Гігантських дерев’яних слонів розмістили на території маєтку Джонсона в графстві Оксфордшир на півдні Англії. На сайті організації йдеться, що ціни на виготовлення статуй коливаються від 8 500 до 25 000 доларів.

Керрі Джонсон давно опікується проблемами дикої природи. Вона працює старшим радником благодійної організації Oceana, яка займається збереженням океану.

Фото: instagram.com/carrielbjohnson

Фото: instagram.com/carrielbjohnson

Фото: instagram.com/carrielbjohnson

  • Борис Джонсон з 2019-го по 2022 рік був прем’єр-міністром Великобританії. 9 квітня 2022 року одним із перших серед закордонних лідерів приїхав до України після початку повномасштабного вторгнення.
  • Борис Джонсон та Керрі Саймондс одружилися у травні 2021 року. У пари є троє спільних дітей. Також у Джонсона є четверо дітей від попереднього шлюбу з юристкою Мариною Віллер.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *