
Українські захисники ліквідували вдосконалений зенітний ракетно-гарматний комплекс загарбників РФ типу «Панцир-С2» біля Запоріжжя. Відео 23.06.2026 05:44 Укрінформ Українські воїни знищили модернізований зенітний ракетно-гарматний комплекс російських окупантів «Панцир-С2» на Запорізькому напрямку.
Про це заявив Департамент активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України у своєму Telegram-каналі, як передає Укрінформ.
Російські військові намагалися приховати свій зенітно-ракетний комплекс у підземному сховищі, проте безпілотні літальні апарати Департаменту активних дій провели ефективну операцію, внаслідок якої сховище повністю згоріло.
Як інформував Укрінформ, раніше українські сили оборони завдали ракетних ударів по підприємству у Воронежі, яке займається виготовленням та забезпеченням електронними компонентами для озброєнь РФ та систем протиповітряної оборони, зокрема для прицільних систем зенітно-ракетних комплексів «Панцир-С1».
Зображення має ілюстративний характер
Розвідка Війна Запоріжжя Війна з Росією ЗРК
