Переможницею Wimbledon 2023 стала Вондроушова. Саме їй у півфіналі програла українка Світоліна.

15 липня у фіналі одиночного жіночого розряду турніру із серії Великого шлема Wimbledon Маркета Вондроушова з Чехії обіграла Онс Жабер із Тунісу. Про це повідомляє сайт змагань.

28-річна Жабер є шостою ракеткою світу, 24-річна Вондроушева – 42-ю.

Менш рейтинговій тенісистці вдалося виграти у двох сетах – 6:4, 6:4.

Сайт Wimbledon наголошує, що тенісистка з Чехії раніше на цьому турнірі не проходила далі другого кола, а зараз виграла його вперше в кар’єрі і під час фінального поєдинку виграла п’ять геймів поспіль.

У вирішальний етап Вондроушова потрапила, обігравши у півфіналі українську тенісистку Еліну Світоліну.

Контекст:

У 2023 році Wimbledon проходить з 3-го до 16 липня на трав’яному покритті. Призовий фонд турніру – £44,7 млн ($57 млн).

У змішаному парному розряді (міксті) переможцями Wimbledon стали українська тенісистка Людмила Кіченок у парі із Мате Павичем із Хорватії.