Чоловік членкині НКРЕКП Ольги Бабій отримує доходи від компанії з мережі російського бізнесу

Чоловік членкині НКРЕКП Ольги Бабій отримує доходи від компанії з мережі російського бізнесу

Членкиня Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Ольга Бабій подала декларацію про доходи за 2023 рік. Згідно з опублікованими нею відомостей, чоловік Бабій – Ігор отримує доходи від російського бізнесу.
Так, як йдеться в документі, що опублікований на сайті НАЗК, чоловік Ольги Бабій – Ігор Бабій за 2023 рік тримав понад 285 000 грн від ТОВ  “ПРО МАРКЕТИНГ” (31955339).

За даними з Реєстру юридичних осіб, вказана компанія мала російських власників до 23.02.23 року. Проте, російське коріння цього бізнесу станом на зараз нікуди не зникло.
ТОВ  “ПРО МАРКЕТИНГ” сьогодні на 92% належить Ковальській Анні Олександрівні. Вона, має ще низку компанії у частковій власності, очевидно, зі своїми родичами. Наприклад, ТОВ “ЗЕСТ АУТСОРСІНГ” належить їй та Кровальському Олександру Владиславовичу. Компанія аналогічно мала російських бенефіціарів.
Олександр Ковальський, своєю чергою, спільно з Юлією Валеріївною Ковальською володіє ТОВ «КОРПОРАТИВНІ РЕСУРСИ-СХІД». При цьому Юлія Ковальська являється громадянкою росії. 

Загалом усі фірми перелічених Ковальських містять згадку про російських власників.

Відповідно, родина членкині НКРЕКП Ольги Бабій отримувала у 2023 році значне фінансування з боку бізнесу, що має стійке російське коріння та навіть чинних російських бенефіціарів.

Таке фінансування може бути абсолютно не випадковим, враховуючи той факт, що Ольга Бабій дуже тісно протягом всієї своєї кар’єри пов’язана з керівником проросійської ОПЗЖ Юрієм Бойко. Зокрема, як писала “Економічна правда”, Ольга Бабій багато років (і офіційно, і неофіційно) керувала бізнес-активами Юрія Бойка, і його ТОВ “Білоцерківвода” в тому числі.

Нагадаємо, що чиновники НКРЕКП отримують сьогодні найбільші середні заробітні плати в Україні. За даними Мінфіну керівництво Нацкомісії під час війни одержує платню на рівні  400,7 тисяч гривень кожного місяця. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *