Ідентифіковано викрадену росіянами картину з Херсонського музею

У Херсонському художньому музеї ідентифікували ще одну викрадену РФ картину

Фото: facebook.com/art.museum.ks

Співробітники Херсонського художнього музею ідентифікували ще один викрадений росіянами витвір мистецтва. Про це йдеться на сторінці музею у Facebook.

Фрагмент картини, знятий крупним планом у Центральному музеї Тавриди у вересні 2023 року, довго залишався невідомим. При наступних потрапляннях картини у кадр на фотографії видно було лише вузьку смужку. Пізніше з’ясувалося, що це ще одна вкрадена картина Херсонського художнього музею, 87-й вкрадений творчий об’єкт.

На початку листопада 2022 року російська окупаційна влада викрала цей твір з Херсонського художнього музею разом із понад 10 тисячами інших творів мистецтва перед виходом з Херсона. Це друга картина знаменитого херсонського художника Анатолія Платонова, перебування якої у сімферопольському Центральному музеї Тавриди є незаконним.

На стоп-кадрах з відео, де зображено викрадене полотно Анатолія Платонова, також видно дві інші картини: “Закарпатський мотив” Леоніда Чичкана (1911-1977) та “Півонії, маки, виноград” Ксенії Стеценко (1959 р.н.).

  • 21 листопада із музею ім. О. Шовкуненка у Херсоні росіяни вкрали картини західних, українських та російських художників, створені у XVIII-XIX століттях, і перевезли їх у тимчасово окупований Крим.
  • 6 листопада внаслідок російської атаки на Одесу постраждали сім виставок Одеського національного художнього музею.

Фото Фото 07 Лютого17:20

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *