За спробу вчинити диверсію у Вінниці двоє молодих людей отримали терміни ув’язнення 6 та 5 років.

Через планування диверсії у Вінниці двоє юнаків опинилися за ґратами на 6 та 5 років 27.06.2026 04:24 Укрінформ У Вінниці двох підлітків засуджено за те, що вони, виконуючи вказівки невідомого куратора, здійснювали спостереження за посадовцями органів державної влади та намагалися підірвати саморобний вибуховий пристрій.

Про це проінформував Вінницький міський суд, повідомляє Укрінформ.

«Суд встановив, що двоє неповнолітніх, перебуваючи в одному з інтернет-месенджерів, з метою отримання прибутку погодилися на пропозицію невідомої особи виконати завдання, спрямовані на здійснення диверсійних актів», – зазначено у повідомленні.

Як вказується, керуючись інструкціями невстановленої особи, обвинувачені відвідали різні населені пункти України, зокрема обласні центри, і прибули до Вінниці.

Там вони перевірили інформацію, яка цікавила невідомого куратора, а саме: адреси проживання окремих керівників державних та правоохоронних органів, зокрема розташування будівель, шляхи під’їзду та наявність систем відеоспостереження.

«Згодом вони отримали нове завдання, що полягало у перевірці та транспортуванні саморобного вибухового пристрою для подальшого його встановлення та використання. Після перевірки, обвинувачені з виготовленим вибуховим пристроєм попрямували до місця, де мали його залишити, і були затримані співробітниками УСБУ у Вінницькій області», – пояснили в суді.

За підсумками закритого судового розгляду, суд визнав обох підлітків винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК (Диверсія), та призначив покарання – 6 та 5 років позбавлення волі. Вирок наразі не набрав законної сили.

Як раніше повідомлялося, у Кременчуці затримали 17-річного юнака, який готував два вибухи біля відділку поліції.

Фото Укрінформу можна придбати тут

Диверсія Суд Вінниця Вирок

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *