Українські спортсмени здобули сім нагород на Балканських іграх з легкої атлетики.

Україна здобула сім нагород на змаганнях Балканської асоціації легкоатлетів 24.06.2026 12:33 Укрінформ Змагання Балканської асоціації легкої атлетики, частиною якої є Україна, пройшли у місті Волос, Греція.

Понад 300 спортсменів з 22 держав взяли участь у турнірі. Нашу країну представляли 24 учасники, як повідомляє Укрінформ.

На чемпіонаті українські атлети вибороли 7 медалей, зокрема 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові.

Перемоги української команди в Греції:

Золоті медалі отримали:

– Ірина Климець – у метанні молота (з результатом 68,50 м),

– Дмитро Багінський – у бігу на 110 м з перешкодами (13,62 секунди, його особистий рекорд);

– Тетяна Білик – у багатоборстві (6061 очко, її особистий рекорд). Це перший раз за останні роки, коли атлетка подолала позначку 6000+ балів, встановивши 5 нових особистих рекордів у окремих дисциплінах.

Срібну медаль здобула:

– Аліна Кишкіна – у бігу на 400 м з перешкодами (56,96 секунди);

Бронзові медалі здобули:

– Олександр Погорілко – у бігу на 400 м (45,76 секунди, найкращий результат сезону);

– Валентин Лобода – у стрибках з жердиною (5,45 м);

– Естафетна команда 4х400 м у складі Володимира Вовченка, Олександра Погорілка, Антона Сміяненка та Микити Барабанова. Їхній час склав 3.05,57.

Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.

Легка атлетика Спорт Збірна України Балкани

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *