
Безпілотники Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію “Второво” у Володимирській області РФ. Ця станція забезпечує пальним столицю Росії.
Про це інформує пресслужба СБУ.
“Виконуючи поставлені президентом України Володимиром Зеленським завдання в рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво” у Володимирській області”, – зазначається у повідомленні.
Ця станція є частиною АТ “Транснефть-Верхняя Волга” і слугує ключовим логістичним пунктом для перекачування світлих нафтопродуктів до портів експорту та внутрішніх споживачів.
Через неї відбувається транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти – на великі нафтобази, розташовані навколо москви.
Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.
За попередніми даними, безпілотники СБУ влучили у технічні споруди об’єкта, після чого сталася детонація.
Читають зараз: Росія ризикує зіткнутися з дефіцитом палива після ударів України, – Bloomberg.
Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

