Дрони СБУ паралізували транспортування дизельного палива у бік Москви та Балтики

Безпілотники Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію “Второво” у Володимирській області РФ. Ця станція забезпечує пальним столицю Росії.

Про це інформує пресслужба СБУ.

“Виконуючи поставлені президентом України Володимиром Зеленським завдання в рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво” у Володимирській області”, – зазначається у повідомленні.

Ця станція є частиною АТ “Транснефть-Верхняя Волга” і слугує ключовим логістичним пунктом для перекачування світлих нафтопродуктів до портів експорту та внутрішніх споживачів.

Через неї відбувається транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти – на великі нафтобази, розташовані навколо москви.

Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередніми даними, безпілотники СБУ влучили у технічні споруди об’єкта, після чого сталася детонація.

Реклама

Читають зараз: Росія ризикує зіткнутися з дефіцитом палива після ударів України, – Bloomberg.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку

Додати Підписатися
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *