Хто просить у нас грошей в Інтернеті, чи подавати на глобальній паперті?

Хто з нас не стикався на вулиці чи у громадському транспорті з жебраками? Так, жебрацтво – явище не рідкісне. Навіщо ми взагалі допомагаємо незнайомим людям? Наприклад, чому подаємо милостиню? У кожного своя відповідь на це запитання. Хтось щиро співчуває чужому…









