Російська Федерація висловлює готовність відновити діалог з Україною, — заявив Лавров.

Російська сторона висловила готовність до поновлення діалогу з Україною.

Про це повідомив очільник МЗС РФ Сергій Лавров, як передають російські ЗМІ.

“Росія відкрита до відновлення переговорів з Україною, спираючись на ту позицію, де вони були припинені”, – зазначив Лавров.

Окрім того, глава зовнішньополітичного відомства Росії припустив, що переговори, які відбулися в Алясці, могли бути організовані з метою “виграти час для нарощування військової потужності” української армії.

Він також додав, що Європейський Союз, за його словами, зараз активно “накачує” Україну фінансовими ресурсами та озброєнням.

Не оминув увагою Лавров і Сполучені Штати, звинувативши адміністрацію Трампа у посиленні санкційної політики, а також у тому, що обіцянки, дані після переговорів в Алясці, були забуті.

“Окрім продовження всіх санкцій адміністрації Байдена, було запроваджено значний пакет санкцій адміністрацією Трампа проти Росії”, – заявив він.

“Сполучені Штати відмовляються від заявленої ролі неупередженого посередника у російсько-українському конфлікті та вимагають негайного припинення вогню”, – йдеться в офіційній заяві.

Реклама

Читають зараз: «Нічого нового не представили», – Лавров розкритикував європейських послів щодо «ультиматуму» Москві.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте без шуму в Google News
Додайте до своїх джерел для швидкого доступу та підпишіться на стрічку

Додати Підписатися
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *