Розтратив пів мільйона гривень: чиновник з військової частини на Київщині відповідатиме в суді

На Київщині віддадуть під суд керівника фінвідділу військової одиниці за неправомірні нарахування. Внаслідок його дій держава понесла збитки на майже 500 тисяч гривень.









