На Закарпатті в лікарні померло 5-місячне немовля: поліція проводить розслідування.

На Закарпатті немовля, якому виповнилось п’ять місяців, відійшло у вічність у відділенні інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні після того, як було доставлено туди









