Польські політики розпочали повертати Навроцькому свої нагороди.

Колишній народний обранець Польщі, Пйотр Фоглер, повернув польському президентові свої нагороди, зокрема “Золотий Хрест Заслуги”, на знак підтримки України у питанні відзнак.

У своєму повідомленні у соціальній мережі Facebook, він охарактеризував як “нерозумне” рішення Кароля Навроцького щодо позбавлення українського президента Володимира Зеленського “Ордена білого орла”.

“Цей жест спрямований не на Президента [Алєксандра Кваснєвського], який нагородив мене ним [у 2005 році], адже я його поважаю, а на теперішнього мешканця Бельведерського палацу, котрий все більше ганьбить Польщу та всіх нас!” – зазначив Фоглер.

Колишній парламентарій назвав Навроцького “не президентом, а непорозумінням”, а його дії – “кошмаром”.

Реклама

Читайте зараз: Засідання призначене на 8 червня: президент Польщі має намір влаштувати процедуру позбавлення Зеленської найвищої нагороди.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку

Додати Підписатися
No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *